Intus | Nieuws & blog

Mei elkoar: Patyna kiest voor InPlanning!

Geschreven door Intus Redactie | 4-9-25 13:00

Meer dan 100 collega’s van Patyna kwamen deze week samen in Sneek voor de kick-off van het nieuwe roosterpakket én cliëntendossier. Van zorgmedewerkers tot planners, van teamleiders tot bestuurders, iedereen was erbij.

‘En dat zegt iets,’ aldus Renate Kamphuis, namens de Raad van Bestuur: ‘Dit is een verandering die ons allemaal raakt én verbindt’.

Het nieuwe roosterpakket gaat het plannen en roosteren van ruim 2.800 medewerkers ondersteunen. Dat is geen kleine klus. Maar wel een belangrijke. ‘Want goed plannen betekent: meer grip op je werkweek, minder ad-hoc stress, en een betere werk-privébalans. En dat is precies wat we willen bereiken’, aldus bestuurder Elo Gramsbergen.

In de ouderenzorg is de werkdruk hoog. Medewerkers zetten zich dag in, dag uit met hart en ziel in voor cliënten. Daarom is het zo belangrijk dat systemen hen ondersteunen in plaats van belasten. ‘Met dit nieuwe pakket zetten we een stap richting professionalisering van roosteren, zodat iedereen gewoon lekker kan werken’, onderstreept Gramsbergen.

Tijdens de kick-off was er ruimte voor inspiratie, vragen, demo’s én verbinding. Want dit doen we niet alleen. We doen het ‘mei elkoar’: met elkaar. Samen bouwen we aan een toekomst waarin technologie helpt om het werk makkelijker, overzichtelijker en menselijker te maken.